- Asus ROG STRIX XG27AQDNG 27" 360Hz QHD HDMI 2.1 0.03ms QD OLED Gaming Monitor - Black
% -229.000 KD
Asus
كود المنتج:
90LM0CH0-B01971
229.000 KD
0%
- الخصائص
- وصف
- معلومات الشحن
The ROG Strix XG27AQDNG is an elite 27" (26.5" viewable) gaming monitor
Finished in Black
With a staggering 360Hz refresh rate
It is designed specifically for competitive enthusiasts who demand ultra-fluid motion
Asus ROG STRIX XG27AQDNG 27" 360Hz QHD HDMI 2.1 0.03ms QD OLED Gaming Monitor |
Specification
Model |
XG27AQDNG |
Screen Size |
27" |
Panel Type |
QD-OLED |
Resolution |
QHD (2560 x 1440) |
Refresh Rate |
360Hz |